Pages

Monday, October 19, 2020

Ärarääma

Kevadest kuni sügiseni võtsime osa
Eesti Pandipakend
i kampaaniast #ärarääma. Üheskoos kogusime 232 pandipakendit,
Suur tänu kõigile, kes panustasid kampaaniasse!


#ÄRARÄÄMA

Kampaania oli  loodud selleks, et pöörata tähelepanu pandipakendite sorteerimise ja taaskasutusse suunamise vajadusele. Antsla Gümnaasiumi Õpilasesindus
sai oktoobris kätte oma taarakasti meisterdamise auhinnad (
La Muu
ökojäätise ja lauamängu
ECO RACE
), mis said küll kevadel välja hõigatud, ent tookordse koolide distantsõppe tõttu saime need alles nüüd nendeni toimetada. Õnnitlused Antslasse!

Lõppenud on #ärarääma videokonkurss koolidele oli meie koolile edukas. Koolid olid näinud palju vaeva ja tore on näha, et kaasatud olid terved klassid ja loomingulisust jagus. 100 EUR kinkekaardi võitjad on Antsla Gümnaasium ja Keeni Põhikool - palju õnne! Antsla Gümnaasiumi 6.b klassi video.


Taara äravedu


Taara sorteerimineVeebruaris alanud Eesti suurima keskkonnakampaania #ärarääma käigus kogusid 91 üldhariduskooli õpilased 31 000 pandimärgiga varustatud plastpudelit ja plekkpurki kokku koolide jaoks loodud spetsiaalsetesse kogumiskastidesse. Eesti pandipakend varustas kõik koolid spetsiaalselt kujundatud kogumiskastide ja selle juurde käivate tarvikutega ning suunas õpilaste kogutud pakendid taaskasutusse. Kõik keskkonnakampaaniaga liitunud koolid saavad kokku kogutud pandipakendite tagatisraha arveldusarvele, et seda kooliperele vajaliku ostmiseks kasutada.

No comments:

Post a Comment